Yrd. Doç. Dr. Umut Başoğlu Genel Koordinatörümüz Oldu

Yrd. Doç. Dr. Umut Başoğlu Genel Koordinatör olarak Kadıköy Gençlik Spor Kulübünde.

Nişantaşı Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulu Kurucu Müdür ve Spor Yönetimi Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Umut Başoğlu, Kulüp Başkanımız İlker HABEŞOĞLU ile yapmış olduğu görüşmeler sonucunda kulübümüze değer katmak üzere Kadıköy Gençlik Spor Kulübü Genel Koordinatörlüğü görevini kabul etti.

Sezon sonuna doğru gelen bu önemli transfer ile ilgili İlker HABEŞOĞLU : "Umut hocamız Türkiye'nin en önemli spor adamlarından birisi. 2017-2018 sezonu için planlamasını yaptığımız ve spor dünyasında çok ses getirecek pek çok proje için bizim için çok önemliydi. 
Hazırladığımız bu projelerin başına gelebilecek, tecrübesi ve bilgisi ile ekibimizi koordine etmeyi kabul ettiği için kendisine teşekkür eder, ailemize hoş geldiniz diyoruz.
İnşallah bu pazartesi ( 10.04.2017 ) çok önemli ve değerli bir spor adamını daha bünyemize katacağız. " dedi

Fikirlerini aldığımız Yrd. Doç. Dr. Umut BAŞOĞLU ise : "İlker bey ile görüşmelerimizde hazırladığı projeleri benimle paylaştığımda, benimde yıllardır üzerine çalıştığım projeler ile ortak yanları ve yayınladığım ulusal-uluslararası makalelerde üzerine basa basa yazdığım pek çok konuda örtüştük. 
Nişantaşı Üniversitesinde spor hayatına hazırladığımzı genç spor adamlarımıza vermiş olduğumuz eğitimlere de faydası olacağını düşündüğüm için bu görevi seve seve kabul ettim. 
Kulübümüzün eğitim ve vizyon programlarını hazırlayıp, Üniversite-Kulüp koordinasyonu ile önümüzdeki sezon çok farklı bir kulüp yapısı oluşturacağız. 
Hem kulüp, hem üniversitede ki çocuklarımıza doğru spor altyapısı ile standartların üzerine taşıyacağız" dedi.

Yeni, Genel Koordinatörümüz tüm velilerimiz ile bir Vizyon Toplantısı yaparak 2017-2018 planlamasını paylaşacak. 
 30 Nisan 2017 tarihine kadar eğitim programları ve semineri olacağı için 30 Nisan 2017 Pazar günü yapılacak Vizyon Toplantısına tüm velilerimizi bekliyoruz.

Yrd. Doç. Dr. Umut BAŞOĞLU'na, Kadıköy Gençlik Spor Kulübü olarak ailemize hoş geldiniz diyoruz.Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
317 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın